Paralaksa tła

Halo! Jakubki z gęsiną dwa razy poproszę.

Co zrobić z jedzeniem po świętach?
28 grudnia 2017
W poszukiwaniu pączka idealnego
31 stycznia 2018
 


Jedzenie na dowóz
Dużo pracujesz, nie masz czasu gotować, samo myślenie o staniu w kolejce w Biedronce, robiąc zakupy, skutkuje bólem głowy? A może masz dość zamawiania na telefon kolejnej pizzy lub kebaba? Coś dla Ciebie mamy. Smaczne i zdrowe jedzenie z dowozem w Olsztynie i Ostródzie.

Chcemy, byś mógł cieszyć się pysznym smakiem naszych dań nie tylko w restauracji. Wiemy, jak wygodnie jest zamówić lunch do pracy, czy kolację do domu po męczącym dniu. Przewidzieliśmy też niedzielne leniuchowanie i brak motywacji do stania przy garnkach, by ugotować coś szczególnego na niedzielny rodzinny obiad.
Wybierasz coś pysznego z naszego menu, chwytasz za telefon i zamawiasz z dostawą pod wskazany adres. Staramy się, by Twoje jedzenie dotarło do Ciebie najszybciej, jak to możliwe. By było dokładnie zapakowane i trafiło na Twój stół ciepłe i w idealnym stanie, w sam raz do wyłożenia na talerz. Może w przyszłości będziemy dostarczać potrawy dronami, póki co nasi kierowcy muszą walczyć dzielnie z korkami drogowymi.
Jakubki, tarty, zestawy obiadowe, a nawet coś słodkiego – możesz wybrać to, na co szczególnie masz dziś ochotę. Na duży i na mały głód. Dla całej rodziny.

Pamiętaj, że dowóz w Ostródzie jest bezpłatny, a w Olszynie to jedyne 5 złotych, niezależnie od adresu. Często możesz się załapać na darmowy dowóz, śledź nasz profil na Facebooku i bądź na bieżąco z nowościami w menu i promocjami 😊